Зрізання, обрізка дерев у Львові

Професійні арбористи. Безкоштовний виїзд на оцінку. Будь-яка складність робіт. Адекватні ціни

Телефонуйте, без вихідних!

+380 (68) 351 24 36
+380 (63) 209 63 89

Потрібно зрізати дерево у Львові? Це до нас!

Вам треба зрізати аварійне дерево, яке становить потенційну загрозу? Ви хочете провести санітарну або формуючу обрізку дерев біля власного будинку? Звертайтесь. Завжди будемо раді Вам допомогти.

Ми, компанія Derevominus — партнер Arborio у Львові, тривалий час займаємось доглядом за деревами. Ми працюємо над тим, щоб влітку в затінку дерев ви почували себе комфортно і безпечно.

Падіння старих, аварійних дерев — це не поодинокі випадки. Тому запобігти цьому, вберегти людей від можливих травмувань — це наша турбота. Ми працюємо навіть там, куди не заїде техніка, адже маємо великий досвід в арбористиці. Переконатись у цьому ви можете самі, зайшовши на наш канал у YouTube derevominus і переглянути відео проведених нами робіт.

Щодо ціноутворення хочемо сказати нашим потенційним кліентам наступне: не варто шукати за найдешевшими цінами. Визначальним і головним повинен бути показник «ціна-якість». Не завжди за високу ціну ми отримаємо високу якість. Скоріше навпаки. У чому кожен з нас хоча б раз у житті переконався. Крім цього ми використовуємо якісне спорядження відомих світових брендів, у яких за високою ціною стоїть така ж висока якість. А це — безпека наших працівників і замовників, якість і швидкість виконаних нами робіт.

Ми аналізуємо усю ситуацію, ймовірні ризики і виключаємо їх. Це і є основним при визначенні ціни за роботу. Ми пишаємося своїми працівниками і їхніми вміннями.

Крім видалення аварійних дерев, ми займаємось:

 1. санітарною обрізкою;
 2. формуючою обрізкою;
 3. омолоджувальною обрізкою;

Зупинимось трохи на санітарній обрізці. Вона спрямована на видалення хворих чи вже засохлих гілок. А також на видалення такого паразита як омела.

Велике значення має обрізання сухих і хворих гілок на соснах. Адже такі гілки є уражені жуком-короїдом. І якщо це не зупинити, то з часом можна втратити і все дерево. А за ним можуть бути уражені і наступні дерева.

Тепер декілька слів про формуючу обрізку. Дані роботи проводяться для формування правильної (симетричної) крони дерева. Якщо ж дерево вже не молоде, то дана обрізка проводиться для зменшення парусності дерева і зменшення ризику відколювання великих гілок при вітрових навантаженнях. Щодо фруктових, то ця обрізка сприяє збільшенню врожайності дерева.

Омолоджувальна обрізка і топінг. Дані роботи проводяться зі старими деревами. При видаленні великих і старих частин дерева, воно з «подвійною» силою береться рости і таким чином не буде нагальної причини його повністю зрізати.

Наші Послуги

Зрізка дерев альпіністами

Команда арбористів видалить небажане дерево. Відбувається підйом із використанням альпіністського спорядження.

Зрізання з автовишки

За наявності доступу до дерева арбористи використовують автовишку. Таким чином швидкість роботи значно підвищується.

Кронування та санітарна обрізка

Якщо немає необхідності цілком видаляти дерево, арборист обрізає сухі та хворі гілки або видаляє частину крони.

Чому вам слід звернутися до нас?

 • Оцінка безкоштовно

  Наш експерт безкоштовно виїде та оцінить вартість робіт. Вам підкажуть, чи є додаткові складнощі або ж все робиться просто.

 • Арбористи професіонали

  Наші спеціалісти проходять суворий відбір. Залишаються тільки найкращі

 • Без вихідних

  Ми працюємо без вихідних. Телефонуйте, і ми приїдемо у зручний для вас час.

Спилить дерево с помощью альпинистсткого снаряжения
 • Будь-яка складність робіт

  Маєте кремезне дерево? Або до нього взагалі не підібратися? Доручіть цю задачу нам і переконайтеся, що все можливо!

 • Адекватні ціни

  Ми адаптуємося до ринкових цін. Не працюємо задарма абияк, але і не беремо зайвого.

 • На зв’язку

  Ми цінуємо своїх клієнтів. Спілкуємося не тільки під час оформлення замовлення, а й враховуємо вашу думку про виконану роботу.

Наші об’єкти

Зв’яжіться з нами! Це просто!

Партнер компанії Arborio
Derevominus
Львів

Контакти:

Телефон:  +380(68)3512436

Сайт: derevominus.com.ua

E-mail: lviv@arborio.com.ua

Viber: +380632096389

Facebook: /arborio.group

Youtube

© Авторские права - Arborio Разработка сайта NESTER