Станьте партнером Arborio у вашому місті!

Об’єднуємо кращих фахівців України, допомагаємо знайти замовників і розвиваємо культуру арбористики.

Що ви отримаєте, працюючи з нами?

Follow a manual added linkFollow a manual added linkFollow a manual added linkFollow a manual added linkFollow a manual added linkFollow a manual added link

Ексклюзивне партнерство

На відміну від дошок оголошень і порталів типу Prom.ua, тут ви не конкуруєте з іншими арбористами. На кожне місто в радіусі 30 км тільки один партнер. І територія, яку ви охоплюєте не перетинається з іншими партнерами. Клієнти, які знаходяться у вашому місті навряд чи будуть звертатися до фахівців з іншого через додаткові витрати. Якщо ж об’єкт великий, то завжди можна об’єднатися з іншими партнерами. Інші арбористи з вашого міста, які захочуть працювати з Arborio, спілкуватимуться вже з вами. Таким чином виходить, що чим більше нас, тим вигідніше кожному.

Впізнаваність бренду

Під брендом Arborio виконуються роботи з 2016 року по Дніпру, з 2017 по Одесі, Харкову, Києву, Запоріжжю, з 2018 по Львову. Так чи інакше сотні, а то й тисячі людей вже замовляли у нас послуги і залишилися задоволені. На даному етапі ми збираємося охопити всю Україну, але тільки не на шкоду репутації. Якщо ж у вас вже є впізнавана компанія, то причетність до Арборіо не зашкодить іміджу, а навпаки дасть додаткові можливості. Тобто ми позитивно впливаємо один на одного. Так само як і використання символіки і продукції Stihl або Husqvarna розвиває як їх бренд, так і ваш.

Сторінка, яка продає

Працюючи з нами, ви отримуєте індивідуальну сторінку з унікальною адресою в інтернеті з усіма перевагами Landing Page. Вона розрахована на те, щоб з відвідувачів зробити якомога більше замовників. Сама структура сторінки постійно тестувалася і змінювалася в кращу сторону. Ваше завдання, надати нам ваші контакти портфоліо і опис компанії, тоді через цю сторінку клієнти підуть і до вас. Приклади можна подивитися тут. Хоча на першому етапі співпраці можна обійтися тільки контактами.

Реклама в інтернеті

На сьогодні є пошукова рекламна кампанія в Google Ads, яка транслюється в перших рядках пошукової видачі Google. Оплата відбувається за кожен перехід на вашу сторінку по оголошенню. Ціна за клік залежить від міста, сезону та активності конкурентів. Але в цілому у нас вона нижче, ніж у інших і становить 1.5-3 гривні у великих містах і 3-5 гривень у Києві. При цьому за 3 роки було відфільтровано багато запитів, які не призводили до отримання об’єкта. І в середньому ціна за робоче замовлення становить 15-30 грн.

Спілка

Вже існує багато спільнот з арбористики та промальпу, в яких обговорюються загальні питання у невимушеній атмосфері. Там часто публікується розважальний або інформаційний контент. У цьому теж є сенс і користь.

Але завдання нашої спілки – безпосередньо впливати на діяльність арбористів, підвищувати якість послуг, що надаються і, відповідно, збільшувати частку ринку.

Для цього ми спільно виробляємо стандарти і принципи, які дотримується кожен учасник.

Внесок кожного партнера (інформаційний, матеріальний або навіть емоційний) багаторазово окупається, тобто досягається ефект синергії. Наприклад, ви опублікували на сайті 1 об’єкт в портфоліо. Це так чи інакше допомогло клієнту прийняти рішення на вашу користь або на користь партнерів в інших містах. Якщо кожен партнер буде щомісяця публікувати по одному об’єкту в загальне портфоліо, то сумніви клієнта в компетентності фахівців нашої спільноти будуть повністю розвіяні. До того ж завдяки великій кількості унікального матеріалу на сайті, будуть зростати позиції у пошуковій видачі Google, а це однаково вигідно для всіх.

Також знижуються ризики з купівлі-продажу, обміну, оренді тощо спорядження, інструменту, техніки між партнерами. Адже непорядний вчинок тягне за собою гарантоване виключення зі спілки.

Збільшуються можливості кооперації на великих об’єктах або коли об’єкти замовника знаходяться у різних містах.

Можливості та перспективи

Крім того, що вже на стартовому етапі участі у співтоваристві ви отримуєте безсумнівну вигоду, у подальшому в нас відкриваються потужні можливості впливати на весь ринок у цілому. Наша мета встановити високі стандарти в роботі з деревами і прищепити культуру арбористики по всій Україні. У міру зростання частки ринку у кожного з наших партнерів, а відповідно і сумарної частки у спільноти, у нас збільшуються можливості для створення красивих екологічних міст без топінгу і стрункого ряду дерев’яних стовпів уздовж дороги, без шабашників, які заради дров готові хоч парк тишком нишком покремсати , хоч пам’ятник природи у пічку кинути.

Що від вас вимагається?

Бути арбористом

В Україні зараз дуже багато так званих пильщиків, яким не важливо що і де спиляти. До того ж такі фахівці працюють або виключно з автовишки, або на власний страх і ризик все-таки лізуть на дерево без відповідного спорядження і підготовки. Як підсумок, вони калічать дерева, травмуються самі, трощать усе в радіусі ураження. Таких не беруть в космонавти арбористи. Ми шукаємо в першу чергу людей ідейних, для яких екологія і безпека стоять в пріоритеті перед миттєвим заробітком.

Брати участь у створенні контенту

Під контентом мається на увазі фото, відео або текст для публікації на сайті. В першу чергу – це матеріали для вашого портфоліо. Обов’язковим є щонайменше 1 раз на місяць передавати фото (від 12 штук) і текстовий звіт хоча б з одного об’єкта. Чому це необхідно?

Навіть зараз перш, ніж вступити у спілку, Ви б хотіли переконатися, що працюєте не з компанією-одноденкою, а з професіоналами. Напевно, Ви б хотіли побачити, як буде приблизно виглядати сайт і інформація на ньому розміщена. А ще подивитися звіти по рекламі, щоб розуміти, скільки це буде орієнтовно коштувати. Ось і клієнтові теж хотілося б побачити результати Вашої роботи, щоб розуміти, кому він довіряє дерево, а також майно поблизу. Ясна річ, що адміністратору сайту колесити всією Україною і робити звіти буде абсолютно ірраціонально.

Також регулярне поповнення контенту на сайті веде до зростання позицій у видачі Google, а це призведе до збільшення кількості Ваших замовлень без додаткових витрат. І з ростом кількості учасників і матеріалів на сайті позитивний ефект буде відображатися на кожному.

Сплачувати щомісячний внесок

Хай вибачають нас веб студії, рекламні агенції та розробники сайтів за те, що відбираємо їхній хліб, але ціна за участь у спілці становить аж цілих 500 гривень на місяць. Зазвичай ціна за розробку сайту стартує від $ 200 доларів плюс 500 грн / міс за підтримку. Створення рекламної кампанії від 2000 грн плюс підтримка від 500 грн / міс без урахування бюджету на рекламу, а вона зазвичай становить від 1500 грн / міс, і це з урахуванням, що рекламна кампанія буде нова і не оптимізована.

Ваш внесок йде на підтримку наявного проекту: хостинг, домен, робота з підготовки та розміщення контенту, оптимізація рекламних кампаній, підтримка майданчиків для взаємодії між учасниками, створення нових каналів просування, контроль виконання вимог до всіх учасників і багато чого іншого.

Бюджет на рекламу розраховується окремо і йде безпосередньо в компанію Google. Але з нами Ви витратите менше, ніж без нас. Ну хоча можете перевірити, злити свій перший бюджет в Google Ads. Тільки цей сайт до закладок додайте – ще стане в нагоді.

Розширювати присутність в регіоні

Ми хочемо зібрати всіх справжніх арбористів в одному співтоваристві. При цьому Arborio не йде шляхом дошок оголошень або порталів послуг, де паралельно з вами працюють і ваші конкуренти. Тут безпосередньо з адміністрацією контактує тільки одна людина в одному регіоні. Тобто, заявки щодо співпраці з вашого міста адміністрація спрямовує до вас. А ваше завдання з конкурентів зробити партнерів або ввести їх до своєї структури, в тому випадку якщо вірогідний партнер поділяє ідею Arborio. Якщо ж в розширенні немає потреби або можливості, то в будь-якому випадку необхідно познайомитися і залишити контакт арбориста до найближчого майбутнього. Таких людей не так і багато.

Підтримувати зв’язок з іншими учасниками

Насамперед достатньо буде приєднатися до внутрішньої групі Arborio в Telegram. А там вже координуватися, спілкуватися, допомагати або шукати допомоги, брати участь у голосуванні і визначати вектор розвитку всієї спільноти. Щонайменше необхідно переглядати групу, щоб бути в курсі важливих оголошень. Чому саме Telegram?

У будь-якому разі майданчик для спілкування потрібно обрати тільки один, щоб не було розладдя. Не дивлячись на те, що Viber більш поширений, він останнім часом безжально глючить і тягне багато ресурсів, особливо на ПК. Також телеграм можна встановити на будь-який девайс без прив’язки до сімкарти. Це на той випадок, якщо є проблеми зі смартфоном. Ну і для керування груповим чатом у Телеграма більше можливостей.

FAQ

Чи є безкоштовний пробний період?

Безкоштовний тестовий період зручний для порталів і конструкторів сайтів. Тобто чим більше народу, тим вигідніше для власника майданчика. У нас трохи інша ситуація: фахівців багато, а місце по регіону тільки одне. Тому у нас пробного періоду немає, а є конкурс на місце.

Чому я не бачу сайт Arborio в Google?

Реклама послуг Arborio відбувається головним чином за допомогою контекстної реклами в Google Ads. І, швидше за все, на ваше місто ми поки що не рекламуємось. Вам би, напевно, не сподобалося витрачати гроші на заявки з віддалених міст. Перевірити, як працює реклама, можна, якщо додати до запиту назву міста, в якому у нас вже є партнер. Наприклад, Одеса, Львів, Дніпро.

У мене вже є сайт / реклама. Навіщо мені працювати з вами?

Одне іншому не заважає. У багатьох наших партнерів є свої сайти, а також оголошення на дошках. При розміщенні у нас, ви отримуєте додаткове охоплення аудиторії.

Які гарантії, що реклама буде окупатися?

Коли вам дають гарантії щодо реклами, це привід насторожитися. На успішність угоди впливає безліч факторів, а реклама лише один із них. Ви завжди можете запитати у діючих партнерів Arborio їхню думку про нашу роботу (їх контакти відкриті), також порівняти з іншими пропозиціями на ринку. Ну а ризик у бізнесі завжди є, головне оцінити, наскільки він виправданий.

Ви всеукраїнська спілка. А чому так мало партнерів?

Ми не женемося за кількістю. Якість набагато важливіша. Ми розглядаємо всі заявки на участь, але обираємо тільки когось одного.

У підсумку

Переваги

 • Ексклюзивне співробітництво в регіоні

 • Використання бренду Arborio

 • Індивідуальна сторінка в інтернеті

 • Оптимізована рекламна кампанія

 • Спільнота однодумців

 • Безмежні перспективи

Обов’язки

 • Робота за стандартами арбористики

 • Передавати щомісяця матеріали для портфоліо

 • Вносити щомісяця 500 гривень

 • Приймати дзвінки від потенційних партнерів у вашому регіоні

 • Переглядати загальний чат Arborio в Telegram

 • Безкоштовно оцінювати вартість робіт для фізичних осіб