Про нас

Компанія Арборіо займається наданням послуг у царині благоустрою. Ми шукаємо кращих фахівців по всій Україні і робимо так, щоб саме вони виконували більшу частину роботи на охопленій території.

Компанія Арборіо займається наданням послуг у царині благоустрою. Ми шукаємо кращих фахівців по всій Україні і робимо так, щоб саме вони виконували більшу частину роботи на охопленній території.

Компанія Арборіо з'явилася у березні 2016 року та надавала послуги арбористів у Дніпрі. Арборист - це спеціаліст, який займається доглядом та обслуговуванням дерев. Як правило, основним хлібом для арбористів є лікування дерев, повне або часткове спилювання дерев та обрізання гілок (кронування). Для цього спеціалісту необхідно володіти навичками промислового альпінізму, технологією обрізки дерев, знаннями біології, а також вміти домовитися з владою про проведення робіт, підготувати необхідні документи.

Через кілька місяців стало зрозуміло, що такі послуги користуються попитом і в інших містах. Тому сайт був перероблений та додалися такі міста, як Одеса та Львів. Крім послуг зі зрізання та обрізки дерев, люди стали запитувати, чи займаємося ми косінням трави та корчуванням пнів. Тому ми також додали ці послуги до нашого переліку. Партнери у цих містах працюють і досі і вже виконали сотні замовлень.

Згодом з'явився запит на розширення переліку послуг та підключення нових міст. Але стало зрозуміло, що для цього необхідно адаптувати систему до роботи з великою кількістю партнерів. А це величезний обсяг ресурсів.

І, не зважаючи на війну в Україні, у квітні 2022 року ми розробили нову систему, яка дозволяє вже повністю задовольнити попит як виконавців, так і замовників.

 • Бачення

  Благоустрій безпосередньо впливає на якість нашого життя. Якщо регулярно підвищувати якість благоустрою, це зробить кожного жителя України щасливішим.

 • Місія

  Об'єднання найкращих спеціалістів у царині благоустрою. Надання таким спеціалістам максимум можливостей для здійснення своєї діяльності.

 • Цінності

  Ми вважаємо, що в Україні люди мають право жити гідно. Невід'ємною частиною гідного життя є естетика та практична користь навколишнього середовища, чи то громадський простір або приватна власність.

 • Цілі

  Вивести на новий рівень якість послуг у царині благоустрою. Підвищити рівень довіри замовників до виконавців, що дозволить стимулювати попит на подібні послуги. Таким чином, професіонали будуть отримувати гідну винагороду, а замовники залишаться задоволеними результатом.