Скошування трави

Насамперед ми маємо на увазі косіння трави на площі від 4 соток за допомогою тримера (мотокоси). Можливість косіння газонокосаркою потрібно уточнювати індивідуально у спеціаліста у вашому місті.

Для того щоб трава стихійно не розросталася і мала акуратний вигляд, її необхідно регулярно косити. Косіння трави оптимально робити один раз на тиждень або один раз на два тижні в залежності від сезону. Якщо проводити процедуру правильно і систематично, то газон набуває міцну кореневу систему, посилюється кущіння, а також можна уникнути утворення лисин, які з’являються від нестачі світла в нижніх частинах газону.

Покос трави тримером (бензокосою або мотокосою) значно збільшує швидкість роботи, і дозволяє дістатися до самих незручних місць. Така послуга коштує недорого, а результат помітно відразу ж неозброєним оком.

Розумним рішенням замовити скошування трави тримерами буде у наступних випадках:

 • Коли потрібно розчистити занедбану ділянку, з високими міцними бур’янами
 • Потрібно скосити траву біля паркану або дороги на видовженій ділянці
 • Коли потрібно підготувати ділянку до продажу для підвищення привабливості
 • Коли потрібно покосити траву на великій ділянці комерційної нерухомості

Які плюси регулярного скошування трави?

 • Зменшується ризик виникнення пожеж
 • Менше розростаються бур’яни
 • У доглянутому газоні менше кліщів
 • Підвищує привабливість нерухомості на ринку
 • Газон стає більш щільним і рівномірним

Для того щоб якісно косити траву, необхідно мати відповідну техніку та володіти навичками у цій сфері. Є безліч пропозицій на ринку за заниженими цінами, але навряд чи ви отримаєте гідну якість у цьому випадку. Звертаючись до нас, ви завжди можете розраховувати на компетентність наших фахівців і наявність всієї необхідної техніки і спорядження для швидкого і якісного косіння трави.

Ціна залежить від багатьох факторів і варіюється від 80 до 200 гривень за сотку. Створювати таблицю з цінами не має сенсу, адже алгоритм для розрахунку буде дуже складним і буде включати в себе на перший погляд неочевидні речі. Доцільніше проконсультуватися безпосередньо з нами. І чим більше деталей ви повідомите фахівцеві, тим точніше він зможе оцінити вартість робіт.

Основні фактори, які впливають на ціну скошування:

 • Площа

  Навіть для зовсім крихітних обсягів, фахівцеві потрібно доїхати на об’єкт і підготувати техніку до роботи. Тому, чим більше площа, тим менша ціна за сотку.

 • Висота і вид рослинності

  Ціни будуть нижчими за невисоку траву з тонкими стеблами. Але є випадки, коли потрібно працювати з високими бур’янами, чагарниками, а то і з порослю молодих дерев, тут складність значно зростає.

 • Рельєф

  На рівній ділянці набагато простіше працювати, що обійдеться вам дешевше. А ось на ділянках з горбистим рельєфом, на схилах і з великою кількістю ям буде дорожче.

 • Засміченість

  На ціну впливає наявність будівельного, побутового та іншого сміття, адже є ризик пошкодити ріжучу частину тримера або бензокоси. Плюс на ці ділянки йде більше часу.

 • Комунікації і будівлі

  Найкомфортніше косити на порожній місцевості. Але на ділянках з великою кількістю будівель, труб, стовпів, лавок і т.д. фахівцеві потрібно витратити більше часу, щоб їх обійти.

 • Відстань

  Тут, думаю, зрозуміло. Чим далі фахівцеві доведеться їхати до об’єкта, тим більше часу і бензину він витратить.

Для того щоб замовити скошування трави, вам потрібно вибрати фахівця з відповідного регіону. Ви можете зателефонувати йому або зв’язатися будь-яким із зазначених способів. Вам з радістю нададуть безкоштовну консультацію.

Переваги

Оцінка безкоштовно

Наш експерт безкоштовно виїде та оцінить вартість робіт. Вам підкажуть, чи є додаткові складнощі або ж все робиться просто.

Працюють професіонали

Наші спеціалісти проходять суворий відбір. Залишаються тільки найкращі

Без вихідних

Ми працюємо без вихідних. Телефонуйте або надсилайте заявку, і ми приїдемо у зручний для вас час.

Адекватні ціни

Ми адаптуємося до ринкових цін. Не працюємо задарма абияк, але і не беремо зайвого.

На зв'язку

Ми цінуємо своїх клієнтів. Спілкуємося не тільки під час оформлення замовлення, а й враховуємо вашу думку про виконану роботу.

Безпека

Ми дотримуємось техніки безпеки. Можете бути спокійними за своє здоров'я та майно.

Галерея

Міста