Співпраця

Пропонуємо усім фахівцям у царині благоустрою отримувати замовлення завдяки сайту Arborio.

Особливості розміщення

На відміну від дошок оголошень та звичайних порталів, які намагаються охопити всі можливі напрямки та де розміститися може кожен, в Arborio ми проводимо відбір та працюємо лише з професіоналами у сфері благоустрою. Тобто, якщо бренд дошки оголошень ніяк не вплине на довіру з боку замовника, то Arborio люди довіряють, і ми завжди намагаємося виправдати цю довіру. На нашому ресурсі ви не створюєте власне оголошення та не витрачаєте час на його підтримку та оформлення, за вас це робимо ми. Від вас потрібно лише надати суху інформацію, а потім приймати заявки.

Якщо у вашому місті та за вашим видом діяльності у нас є вільне місце, то сміливо можете подавати заявку на співпрацю.

Як це працює

На поточному етапі ми пропонуємо 2 варіанти співпраці: ексклюзивне партнерство з оплатою за місяць та ексклюзивне партнерство з оплатою за заявки.

Надалі одну конкретну послугу у конкретному місті ми називатимемо пропозицією.

В обох варіантах ви вибираєте міста, де працюєте, і ті послуги, які готові надавати, таким чином формуючи пропозиції. Заповнюєте форму, в якій вказуєте інформацію про себе або про компанію (контакти, особливості, переваги, портфоліо тощо). Далі замовник заходить на сайт, вибирає відповідну послугу у своєму місті та потрапляє на вашу пропозицію. Якщо заповнює форму, вказуючи необхідну інформацію, то до вас надходить заявка або на пошту, або до месенджера Telegram. Або ж клієнт дивиться ваші контакти та безпосередньо зв'язується.

Чим відрізняються види співпраці?

Ексклюзивне партнерство з оплатою за заявки

Тут мається на увазі, що ви сплачуєте за кожну цільову заявку, яка надходить через сайт Arborio. Наразі ціна за заявку становить символічну ціну в 1 долар в усіх містах за всіма видами послуг (у гривнях за курсом НБУ на дату розрахунку). Надалі ціноутворення залежатиме від ринку та динамічно адаптуватиметься до попиту та пропозиції.

Можливо, до вас іноді надходитимуть нецільові заявки, тобто замовник замовляє помилково послугу, яку ви не надаєте. Тоді ми такої заявки не враховуємо.

У цьому виді співпраці ми не показуємо замовнику ваші контакти, оскільки неможливо буде зафіксувати сам факт надходження заявки. Тут плюси в тому, що ви платите співмірно з отриманою вигодю. Якщо, наприклад, буде «несезон» або з якихось причин заявок буде небагато, відповідно ви і заплатите теж небагато.

У цьому варіанті співпраці діє тестовий період. Ви можете одразу почати працювати з нами та отримувати заявки протягом місяця. Через місяць у вас є можливість не оплачувати заявки, тоді ми просто знаходимо іншого фахівця на ваше місце. Якщо ви оплачуєте, ми просто продовжуємо працювати далі. Також після оплати ви можете перейти на інший варіант співпраці, якщо це буде цікаво.

Ексклюзивне партнерство з оплатою за місяць

Такий вид співпраці має свої переваги. Тут ми вже можемо розмістити ваші контакти та індексоване посилання на ваш сайт або профіль у соцмережах. Це дозволить вам окрім отримання заявок просувати свою компанію. Кількість звернень за статистикою має бути вищою, ніж у першому варіанті, тому що частина замовників не люблять заповнювати форми і можуть піти на інший сайт. Тут ви таких клієнтів втрачати не будете. Вартість розміщення на цьому етапі становить 8 доларів на місяць за кожну пропозицію.

У цьому варіанті люди знаходять сайт Arborio у безкоштовній видачі в пошукових системах, потім вказують бажану послугу та місто. Якщо у вказаному місті ви надаєте цю послугу, то замовник гарантовано потрапляє до вас. Оскільки ми з вами працюємо ексклюзивно, конкурентів у рамках сайту Arborio у Вас не буде.

Також тут з'являється можливість запустити контекстну рекламу на пошуку Google, що дасть значний додатковий приплив клієнтів. Вартість контекстної реклами становить 12 доларів на місяць за ведення облікового запису в Google Ads плюс 8 доларів за кожну пропозицію, яку ви збираєтеся рекламувати. Бюджет на рекламу ви поповнюєте безпосередньо в обліковому записі Google (зазвичай 1000 – 2000 грн на місяць за пропозицію).