Зрізання, обрізка дерев у Львові

Вам треба зрізати аварійне дерево, яке становить потенційну загрозу? Ви хочете провести санітарну або формуючу обрізку дерев біля власного будинку? Звертайтесь. Завжди будемо раді Вам допомогти.

Потрібно зрізати дерево у Львові? Це до нас!

Вам треба зрізати аварійне дерево, яке становить потенційну загрозу? Ви хочете провести санітарну або формуючу обрізку дерев біля власного будинку? Звертайтесь. Завжди будемо раді Вам допомогти.

Ми, компанія Derevominus — партнер Arborio у Львові, тривалий час займаємось доглядом за деревами. Ми працюємо над тим, щоб влітку в затінку дерев ви почували себе комфортно і безпечно. Падіння старих, аварійних дерев — це не поодинокі випадки. Тому запобігти цьому, вберегти людей від можливих травмувань — це наша турбота. Ми працюємо навіть там, куди не заїде техніка, адже маємо великий досвід в арбористиці. Переконатись у цьому ви можете самі, зайшовши на наш канал у YouTube derevominus і переглянути відео проведених нами робіт.

Щодо ціноутворення хочемо сказати нашим потенційним кліентам наступне: не варто шукати за найдешевшими цінами. Визначальним і головним повинен бути показник «ціна-якість». Не завжди за високу ціну ми отримаємо високу якість. Скоріше навпаки. У чому кожен з нас хоча б раз у житті переконався. Крім цього ми використовуємо якісне спорядження відомих світових брендів, у яких за високою ціною стоїть така ж висока якість. А це — безпека наших працівників і замовників, якість і швидкість виконаних нами робіт.

Ми аналізуємо усю ситуацію, ймовірні ризики і виключаємо їх. Це і є основним при визначенні ціни за роботу. Ми пишаємося своїми працівниками і їхніми вміннями.

Крім видалення аварійних дерев, ми займаємось:

  • санітарною обрізкою;
  • формуючою обрізкою;
  • омолоджувальною обрізкою;

Зупинимось трохи на санітарній обрізці. Вона спрямована на видалення хворих чи вже засохлих гілок. А також на видалення такого паразита як омела. Велике значення має обрізання сухих і хворих гілок на соснах. Адже такі гілки є уражені жуком-короїдом. І якщо це не зупинити, то з часом можна втратити і все дерево. А за ним можуть бути уражені і наступні дерева.

Тепер декілька слів про формуючу обрізку. Дані роботи проводяться для формування правильної (симетричної) крони дерева. Якщо ж дерево вже не молоде, то дана обрізка проводиться для зменшення парусності дерева і зменшення ризику відколювання великих гілок при вітрових навантаженнях. Щодо фруктових, то ця обрізка сприяє збільшенню врожайності дерева.

Омолоджувальна обрізка і топінг. Дані роботи проводяться зі старими деревами. При видаленні великих і старих частин дерева, воно з «подвійною» силою береться рости і таким чином не буде нагальної причини його повністю зрізати.

Переваги

Оцінка безкоштовно

Наш експерт безкоштовно виїде та оцінить вартість робіт. Вам підкажуть, чи є додаткові складнощі або ж все робиться просто.

Працюють професіонали

Наші спеціалісти проходять суворий відбір. Залишаються тільки найкращі

Без вихідних

Ми працюємо без вихідних. Телефонуйте або надсилайте заявку, і ми приїдемо у зручний для вас час.

Будь-яка складність робіт

Маєте кремезне дерево? Або до нього взагалі не підібратися? Доручіть цю задачу нам і переконайтеся, що все можливо!

Адекватні ціни

Ми адаптуємося до ринкових цін. Не працюємо задарма абияк, але і не беремо зайвого.

На зв'язку

Ми цінуємо своїх клієнтів. Спілкуємося не тільки під час оформлення замовлення, а й враховуємо вашу думку про виконану роботу.

Відео

Галерея